1. Zakoupené zboží můžete reklamovat do 30 dnů. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, bohužel Vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz ani výměnu. 
  1. Abyste měli nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží, musí být vaše objednávka nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu.
  1. K dokončení vrácení peněz požadujeme potvrzení nebo doklad o nákupu.
  1. V případě, že vaše objednávka dorazí jakýmkoli způsobem poškozená, prosíme informujte nás co nejdříve přes e-mail na hello@thegreentheory.cz s číslem Vaší objednávky a fotografií stavu zboží. Každý případ řešíme individuálně. Klademe velký důraz na osobní přístup a pracujeme na uspokojivém řešení problému.
  1. V případě reklamace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese hello@thegreentheory.cz, do e-mailu uveďte identifikační číslo objednávky a popis vad.
  1. Jakmile vrácené zboží bude přijato a zkontrolováno, zašleme vám potvrzovací e-mail. Budeme Vás dále informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz. Pokud je schváleno, bude vrácení peněz zpracováno a do určité doby bude automaticky připsán kredit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.
  1. V případě neúspěšné reklamace Prodávající dodá Kupujícímu odůvodnění zamítnutí reklamace.
  1. V případě uplatnění reklamace je nutné zaslat zpět výrobek na adresu Ve Žlíbku 1800, 193 00, Praha 9. Náklady na dopravu jsou nevratné. Výrobky nelze zasílat zpět na dobírku. Takto zaslané výrobky nebudou převzaty.